Tutipäev!!!

Aruküla Põhikool
55.lend
26.mai
Tutipäev!!

Heiii!! Ma olen hetkel veel Aruküla Põhikooli üheksanda klassi õpilane ning käes on eksamiperiood. See tähendab, et tutipäevaga sai meie kooliosa läbi ja algasid konsultatsioonid eksamiteks.

Meie koolis on juba pikalt olnud tutipäeva korraldajateks kooli kaheksanda klassi õpilased ning ma võin kinnitada, et see kaheksas korraldas meile parima tutipäeva.

Hommikul, esimese tunni ajal oli aulas tutipäeva aktus, kuhu viisid meid käsikäes esimese klassi õpilased, kelle meie olime esimesel septembril lavale viinud. Kõne luges meie armas direktor, lauldi ja loeti luuletusi, siis saime sõna meie, klassivend luges samuti pika kõne, laulsime ja näitasime videot meie kohta. Aktuse lõpetas laul kaheksanda klassi poolt ning ÜLLATUS!! See üllatus oli nii armas, et ma olin valmis pisaraid pühkima 🙂 Nad olid tellinud meile tordi, kus oli meie klassipilt peal. Võib-olla mõni ütleb, et mis siin ikka pisaraid valada, aga meie jaoks oli see tohutult armas neist 🙂

18836507_1512376348834543_1126394527_o

Peale aktust läksime oma koduklassi, sõime torti ja ajasime niisama juttu. Peale söömist läksime ja istutasime üheskoos meie lennu puu kooli juurde. Lõpuks tuli kätte aeg minna ja joosta küla peal. Samal ajal toimus staadionil väikeste spordipäev, kus me ühe tiiru tegime. Edasi suundusime lasteaeda, kus pisikesed meile lehvitasid ning kus meid isegi endaga ringmängu kutsuti mängima. Tegime veel tiirud koolis ja klassides ning käisime istusime oma kunagises klassis, kus heitasime mälestustest.

Kõige lõbusama punkti pani kogu päevale üks kõva veesõda, ilma milleta ei ole mingi õie tutipäev.

Söödud sai ikka päris mitu pulgakommi, õhku lendas sadu või isegi tuhandeid seebimulle ning närvidele sai käidud kisa ja tuututamisega.

Suur-suu aitähhh meie koolile, meie õpetajatele ja suurepärasele kaheksandale!! Super päev oli!! 🙂

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s