Kuusteist aastat siin ilmas!?!

25.juuli 2001
kell 17.45

Heiii!!! Ma lõpetan nüüd lõpuks oma ära oma suve postitused, kuna käes on juba detsember ning ma pole teile isegi oma koolist veel rääkinud ja jõulud juba pressivad peale. Kõige viimane hästi tore suvesündmus, millest ma kirjutan, oli minu kuueteistkümnes sünnipäev, mida ma otsustasin heade sõpradega koos pidada 🙂

Kuna oma sünnipäeva veetsin ma autos Horvaatiast Tšehhi sõites, siis pidin ma pidu pidama natukene hiljem, kuid see ei olnud mingiks takistuseks. Ammu,ammu olin saanud oma onult ja tema naiselt loa nende korterile, enda sünnipäeva pidamiseks. Tühi korter teismeliste jaoks on ainult õnn, niiet pidu võis alata.

Pidasin siis sünnipäeva 29.juuli, kuhu olin kutsunud oma kõige paremad ja lähedasemad sõbrad. Nagu tavaliselt ikka, siis alustasime ikka söömise ja juturingiga, millest edasi arenesid erinevad mängud. Üks mäng, mis rahva algul ära himutas, kuid päras neile meeldis, oli riietekett. Kaks võistkonda pidid hakkama oma seljas olevatest riietest põrandale ketti tegema. Keti algusega oli natuke raskusi, sest ikka ju häbeneti, kuid hiljem võid ketist leida juba igasuguseid riideid. Ma ise veel naljatasin seal, et  kui ühest seinast teiseni ei oleks ruum otsa saanud, oleks kett kindlasti veel pikem saanud. 😀

Mänge mängisime igasuguseid erinevaid, poovisin leida just mänge, millega võib-olla nad kokku puutunud ei oleks ja nii ka läks. Kokkuvõtteks jooksis sel õhtul ümber kortermaja aluspesus neiu (pleed niivõrd-kuivõrd ümber), samuti hüpati välja esimese korruse aknast, joodi/söödi kokku segatud solki ja palju, palju muud, mida noored pead suutsid välja mõelda. Tegime ka mänge, millega üksteist paremini tundma õppida, kuna kõik külalised üksteist ei teadnud.

Plaan oli jääda korterisse ööseks ning päeva jooksul sai toit päris kiiresti otsa. Pool tundi enne poe sulgemist otsustasime käia kambaga poes ja osta midagi süüa juurde ning õhtu veetsime täis kõhtusid veel rohkem täis süües. Selline 2-3 ajal öösel hakkas rrahvas ära vajuma, kuna sai tantsitud ja joostud ja lollitatud, kuid keegi ei julgenud öelda, et võiksime magama minna, kuni ma lõpuks ise selle pakkumise tegin. Hommikul pidi enamus üsna vara ära minema, niiet tuli ka varem ärgata, et külalistele veel hommikusööki pakkuda. Pool päeva ma veel vedelesin ja koristasin seal.

Ma jäin selle päevaga väga rahule, muidugi alati saab paremini ning vigadest õpitakse, kuid minu 16 tuli suurepäraselt. Järgmisel aastal on kindlasti veel toredam.

Pilte mul sünnipäevast põhiliselt üldse ei ole, kuna püüdsin telefoni võimalikult vähe kätte võtta ja veeta sõbrannadega toredat aega.

Järgnevalt lähen edasi oma hetkese eluga ja teen teile väikse update’ oma hetke tegevustest.

Näeme varsti!!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s