Life update..

SÜGIS 2017

Heii!! Ma ei hakka siin vabandama, kui kaua ma oma suvest postitusi kirjutasin, aga nüüd on need tehtud ja ma räägin teile kiirelt, mis ma peale suve teinud olen ja siis hakkan ma ilusti õigel ajal postitusi kirjutama.

Kõigepealt, üks oluline asi, mis on mainimata jäänud, on see, et ma alustasin septembris õppimist gümnaasiumis. Minu valikuks osutus Tallinna Laagna Gümnaasium ja ma olen tohutult rahul. Miks just selline kool? Ma arvan, et suuremas osas sellepärast, et mul on võimalus selles koolis õppida tervishoiu suunal, tänu millele saan ma kunagi tervishoiuga edasi tegeleda ning kui avastan, et see pole ikka see, mida ma teha tahan, siis on mul olemas lihtsalt head ja vaja minevad teadmised tervise ja inimese alal. Septembri lõpul oli meil muidugi ka rebaste retsimine, mis minu alust oli täiega lahe. Meie koolis on see küll väga mõistlikuse piirides, mis vahepeal oli natukene tobe, kuid samas oli ka see hea. Mu arust sai täiega mälestusi ja klassikaaslastega lähedasemaks.

Ma ei tea kui paljud mu lugejatest seda teavad, aga mulle on alati kunst väga meeldinud ning joonistamisega meeldis mulle kunagi väga tegeleda. Viimastel aastatel ei ole mul selleks aega ega tahtmist olnud. Nüüd, õppides Laagna gümnaasiumis, tekkis mul võimalus võtta endale lisakursuseks hiinamaal, mis mulle väga meeldib. Midagi sellist ei ole ma varem kunagi teinud ja see on nii teistsugune ja huvitav. Kuigi iga kord, kui hiinamaal on, ma alati vingun, et ma ei viitsi. Tegelikult ma naudin seda väga ja see vingumine mu sees on lihtsalt tavaline eestlane, kes kõige üle vigiseb. Meil tuleb märtsis või aprillis, ma täpselt ei mäleta, kuid pigem vist märtsis tuleb meil näitus, meie hiinamaali piltidest. Kuna ma olen hästi aeglane ja detailne joonistaja, keda ajab väga närvi, kui talle ei meeldi tulemus, siis mul võtab see üsna kaua aega, kuid ma püüan mõne pildi näituse jaoks saada.

 

Vahepeal oleme me Kerliga paar korda käinud pildistamas ja saanud päris häid saake, seega ma mõtlesin, et me jagaksin neid pilte teiega ka.

Loomulikul ei hüljanud ma armsat ELO ja käin seal gümnaasiumi kõrvalt ikka edasi. 30.septembril oli Aruküla Põhikoolis huvialaharduslaat vms ja meie olime oma elo asjadega kohal, et armsale lasteorganisatsioonile reklaami teha. 20.oktoobril tegime Aruküla elokatega oma rühma laagri, mis on alati mega,mega tore ja lihtsalt parim seltskond parimas kohas. SUPER!! Samuti tegi elo peakorter välja kõikidele elokatele pealinnapäeva laadse asja. Sõitsime 1.detsembri hommikul Tallinnasse ja pool päeva oli meil ilusti sisustatud väga huvitavate töötubade ja asjadega. Nüüd jääb veel oodata TALILAAGRIT!!!!

Sügisvahealal oli minu onu ja tädi korter jällegi vaba ning kasutasime võimalust ära ja jäime Triini ja Kerliga sinna ööbima. No nalja sai, võib öelda, millal meil koos nalja ei saaks. Ostsime süüa, valmistasime süüa, käisime väljas värskel lumel kelgutamas ning õhtul/öösel tantsisime ja rääkisime juttu.

Novembri alguses kutsuti meid Tartusse teatrisse mingisugust lasteetendust vaatama ning külastama Tartu mänguasjamuuseumi. Jällegi oli üks väga huvitav ja teistsugune päev. Etendus oli väga naljakas ja huvitavalt tehtud. Vahepealsel vabal ajal enne muusumi minekut, käisime Kerliga Tartu peal ringi, et pilte teha ning samuti sõime kiirelt midagi lõunasöögiks. Mänguasjamuuseum oli väga huvitav ja nostalgia tuli peale. Nii palju oli just meie lapsepõlve ajal populaarseid asju ja nii tore oli meenutada kui me alles lasteaialapsed olime.

11.november saime kokku vanade klassiõdedega. Käisime koos söömas ja muljetasime oma uutest koolidest. Täiega tore on see, et me siiski üksteist ära ei unusta ning püüame ikka suhelda. Mõnega õnneks rohkem ja mõnega vähem.

Käisime novembri lõpul Kerliga raekoja jõuluturgu ja kuuske ka üle vaatamas. Ega muud moodi ei saa, kui peab selle juures mõned klõpsud ka tegema.

Nii see sügis mööda vupsaski ja ma ei jõudnud igast sündmusest teile eraldi kirjutada. Järgmises postituse saate lugeda minu jõulude ja terve detsembrikuu kohta.

Loodan, et saite selgust, millega ma vahepeal tegelenud olen ning kui teil tekkis küsimusi, siis võid alati need kommentaaridesse jätta. Näeme juba varsti ja räägime minu detsembrist!!!!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s