Veel üks kiri!!?!

It must have been a rainy day when you were born, because the heavens were crying, because it lost its most beautiful angel ❤️

Heii kaunitar! Kuusteist aastat tagasi täna, sündis siia ilma üks imeline pisike tüdrukutirts. Igal ühel meist on siin ilmas mingi ülesanne ja tema omaks pidi olema tuua elu jooksul paljude inimeste näole naeratus. Esimesest hetkest saati, kui ta ilmavalgust nägi, sai ta juba sellega suurepäraselt hakkama. Nüüd, kuusteist aastat hiljem on ta seda ülesannet tublisti täitnud. Tüdrukutirtsust on kasvanud suur ja tubli neiu, kes vaatamata raskele elule jätkab seda antud kohustust ka edaspidi. Kui see neiu satub sinu teele, siis ära lase teda mitte mingi hinna eest käest. Ta muudab su elu õnnelikumaks, usu mind!

Ma tahaksin nii väga mäletada neid aegu, kui me alles sõpradeks saime. Nii kurb, et isegi meie vanemad ei tea, mis hetkest see sõprus sündis, kuid ma tean, et minu unustatud hetkede arhiivis on see esimesel kohal, see lihtsalt pidi juhtuma.

Inimesed ütlevad mulle vahel, et sõprus ei olene sellest, kui kaua ta on kestnud, vaid ikka inimestest ise. Väidetakse, et ka väga lühike sõprus võib olla samasugune nagu meie oma. Ma vaidlen vastu. Me oleme üksteist tundnud üle kümne aasta ja olnud sõbrad, aastatega arenedes parimateks sõbrannadeks. See tähendab, et me oleme üksteise kõrval olnud poole oma elust ja näinud kõiki tõuse ja mõõnu. Oleme olnud üksteise kõrval nii heas kui halvas ja suutnud lahendada ära kõik omavahelised tülid ja arusaamatused. Me oleme näinud üksteist kasvamas, me oleme ära talunud üksteise puberteediea, oleme koos muutunud ja iga aastaga aina sarnasemaks. Me oleme eemale peletanud kõik, kes on üritanud meid lahku ajada, see on midagi võimast. Olgem ausad, me elame sümbioosis, me oleme üksteise jaoks vajalikud ja me kumbki ei kujutaks ette elu ilma, et me üksteisele olemas oleks. On ju nii? Inimesed võtavad meid juba nagu ühte inimest. Kuhugi minnes pannakse meid kahte juba automaatselt koos kirja. Isegi poodi minnes peame ikka üksteist kaasa kutsuma. Inimesed teavad, et andes ühele meist mingit informatsiooni, saab teine ka sellest nagunii teadlikuks. Lollim viga, mida keegi teha saab, on rääkida sinust mulle taga. Hallo, kui ma ütlen, et ma ei räägi sellest kellelegi, siis sina ei kuulu nende alla ❤️ Mu vanemad ei väsi kordamast, et ära seda nüüd kerlile kohe edasi räägi- muidugi ma ütlen, et ei räägi, aga see on vale.

Sellise armsa päiksekiirega nagu sina, poleks üldse võimalik kaua tülis olla. Iga halb asi lõppeb veel paremaga ja sinuga ongi täpselt nii. Me ei pea üksteist iga päev nägema ja isegi mitte iga päev rääkima, aga mõtetes me teame, et kui on vaja mingit muret või rõõmu jagada, siis saame me seda kindlasti teha. Me olemegi täpselt nagu õed, ainult erinevatelt vanematelt. Minu kodu on sinu kodu ja sinu kodu on minu kodu. Sinu vanemad on nagu minu vanemad ja minu omad on sinu omad. Võtan isegi su õdesid-vendi nagu enda omi ja minu omad on ka sulle. Me jagame kõike, isegi riidekappi 😂

Kümne aasta jooksul jõuab üsna palju mälestusi luua või mis? Mu lemmikuim seiklus oli see rongidega. Kus me sõitsime Tartu express rongiga Tapale, olles ise täielikus paanikas. Meil vedas sel päeval, et on olemas ikka heasüdamlikke inimesi, kes meid nagukenegi aitasid. Jajaa mäletad küll seda pahandust, millest kellelegi rääkida ei tohi, see mis ma endaga sinu juurest koju kaasa viisin 😂 Ohh see üks suvi, kus iga päev möödus su maja taga batuudil lugedes, süües ja lolli mängides. Loomulikult ei saa mainimata jätta neid paljusid, paljusid fotoshoote nii linnas, arukülas metsas kui ka rõdudel. Mainisin juba, et me oleme sümbioosis, isegi õppeained jagame omavahel ära. Kuidagi hästi on läinud, et sina oskad inkat ja mina matat. On meil üldse möödunud mõni ööbimine minukal või sinukal, kus me ei sure naeru kätte? Me oleme ühed hästi, hästi suured klatšimutid ja teepeod koos mõnusate juttudega on õhtutele mõnus punkt 😊 Kõik need shopingud, pildistamised, elod, peod, ööbimised, lugemised, söömised ja niiniii paljuu muud miudavadki sinuga olemise nii heaks.

Ma ei tea kust kohast minusugune inimene sinu küll üles korjas, aga sa muudad mu paremaks inimeseks ja mina sinu. Sa kuulad alati kui mul on vaja ja ma olen su jaoks alati olemas. Su positiivsus, heatahtlikkus ja südamlikkus on asjad, mida ma vajan. Sa motiveerid mind kogu aeg.

Tea sina ka! Ükskõik kui pahas tujus ma olen või ülbe ma näin, ma tegelikult teeksin su heaks kõike!! Ma hoolin sinust nii palju ja kui me kord ühises korteris oma elu alustame ja igavesti üksteise kõrval oleme, saame me jagu kõigest, ausalt!!

Niikaua kui me oleme noored, aitan ma sul mõelda igasuguseid plaane, kuidas teda saada, olen valmis sind alati kuulama ja kannatan ka siis ära, kui sa mulle sellest juba kümnendat korda räägid. Ma püüan leida su jaoks alati aega ja aidata igat moodi kuidas oskan❤️

Ma tean, et olen õnnega kaetud, sest mu ümber on nii palju häid inimesi ja sina nende seas. Ma soovin, et meie sõprus ei lõppeks, sest ma ei oskaks enam selleta. Ühel päeval on meie lapsed samamoodi parimad sõbrad nagu meie, seda ma sulle ütlen. Ma soovin, et sinu päevas oleks alati päikest ja rõõmu!! Ma tahan, et sul oleks alati kõik hästi!!

Palju,palju, paljuuu õnne mu kõige kallim neiu!!!! Sa oled nii kaunis ja nii imeline, et sa väärid ainult paremat!!!

Palju, palju, paljuu õnne sünnipäevaks mu kalleim!!!! Loodan, et tänane päev meeldib sulle!! ❤️❤️❤️❤️

Sinu sõbranna,

Ingely 💛

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s