Puder ja kapsad?!!

Kõik on sassis..
kõik jutt on sassis!!

Hei!! Täna on juba kolmas juuli, mis tähendab, et esimene kuu suvest on juba linnulennul mööda vupsanud. Ma ei taha hakata jälle vabandama pika pausi pärast, sest mul ei ole vabandusi. Tahan teiega ühe asja kohe selgeks teha! Ma ei taha võtta blogimist kui mingit kohustust. Mulle väga meeldib kirjutada, aga kui mul ei ole midagi tarka kirjutada, siis ma lihtsalt mingit lühikest igavat postitust ei taha teha, selleks, et lihtsalt postitada. Ma ei soovi toota midagi, mis mulle endale ei meeldi. Ma loodan, et saate minust aru. Mu blogi on minu hobi ja enda väljendusviis, see ei ole mu kohustus. Aga siiski ma ikka proovin võimalikult tihti kirjutada, äkki ükskord mul see isegi hakkab toimima 😂

Tänane postitus on nagu pealkirigi ütleb: Puder ja kapsad! Ma teen sellise naljaka postituse, kus ma räägin kõigest, mis pähe tuleb ja mida ma arvan, et äkki te tahaksite teada. Siis ei pea ma kirjutama igast asjast eraldi ja ei venita jälle postitamisega. Ma arvan, et nii sobib küll, olge valmis nüüd kõvasti lugema ja mu halba huumorit taluma!!

Alustame ühest väga kergest ja loogilisest asjast. Ma läbisin edukalt kümnenda klassi! Muidugi on vaieldav see, et kes kuidas edukalt läbimist võtab. Minu jaoks on väga edukas juba see, et ma ei ole veel pabereid välja võtnud ja et ma püsin veel üldse gümnaasiumis sees. Vaadates oma hindeid, siis ma muidugi nii õnnelik ja uhke pole, aga ma tõesti ei tea, mis minuga toimus, äkki ma suudan tuleval aastal natukene paremini koolile keskenduda, see oleks küll tore! 😄 Loomulikult ei väsi ma kiitmast ja jumaldamast Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli. Käsi südamel võin öelda, et ma juba igatsen neid reedeseid päevi seal koolis ja kõiki neid imelisi õpetajaid seal! Üks märkimisväärseid asju on muidugi see, et mul on nüüd olemas esmaabi paber, mis tähendab, et oskan ja tohin anda ilusti esmaabi, nii et minu juures võite end kindlalt tunda, oskan teid päästa küll, iseasi, kas ma seda ka praktikas teha julgen, aga kui ei proovi, siis ei saa ju teada! 😉

Järgmine imeline asi minu jaoks on üks võimalus. Juba sellele mõeldes tulevad õnnepisarad ja külmavärinad. Tahate ka teada, mis see on?!? Ei? Okei, lähme siis edasi. Eieieii, ikka räägin. Olge valmis! (Trummipõrin) Ma hakkan varsti saama bioloogilist ravi psoriaasi vastu!!!!!!! Mis see endast ette kujutab? Me taotlesime mu nahaarstiga kallist ravi, mis peaks väga, väga suure tõenäosusega võtma ära mu kehalt need jubedad asjad. See ravi peaks olema väga tõhus, sest ma hakkan süstima ravimit endale otse verre, mis eks ikka on natukene hirmutav, aga ma olen juba kõigeks valmis, et sellest lahti saada. Arst on andnud juba niii suure lootuse, et see reaalselt aitab ja üsna pea saan ma häbenemata ringi käia. Praegu on suvine aeg ja ilmad on vahel ikka väga soojas, aga lühikesi pükse mina jalga ei pane, sest mu jalad näevad lihtsalt nii õudsad välja ja väga ebamugav on taluda inimeste pilke enda kehal. MUL ON KAHJU, ET MA TEIE SILMI RIIVAN, AGA MA EI SAA MIDAGI TEHA! Just sellepärast kannan ma alati pikki pükse ja võimalusel mingisugust jakki peal. Teadmine, et varsti saan äkki sellest lahti, teeb tuju ja kõik niii palju paremaks! Eks ma räägin teile pikemalt ja täpsemalt siis, kui ravi juba saan ja hoian kursis, kas see aitab ka! 😇

Järgmine teema on minu jaoks väga, väga põnev ja midagi uut. Suvi on kestnud üks kuu, millest pool oleme me olnud suvevahaajal. Juba esimesest vabast päevast, alustasin ma vabatahtlikuna tööd. Meie vallas toimub igal aastal selline ettevõtmine nagu Töö- ja puhkelaager, kus lapsed teevad vallas tööd ja tänutäheksa saavad valla poolt tasuta väljasõidu Vembu-Tembumaale ning samuti iga päev muid erinevaid huvitavaid tegevusi. Olen isegi selles laagris mitu, mitu aastat käinud ja huvitavat kogemust saanud, aga sel aastal oli asi teistmoodi. Ma olin seal vabatahtlikuna laagrikasvatajaabi, mis oli niiii huvitav ja teistsugune kogemus. Eriti naljakas ja samas tore oli see, et olen selles laagris ise niii palju tööd teinud ja nüüd sain teisi suunata ja juhendada nii, et endal oli natukene vabam olla. 😄 Ma olen väga rahul, et selle otsuse vastu võtsin ja õnnelik, et mulle seda pakuti. Tulevikus plaanin kindlasti teha mingid laagrikasvatajapaberit vms mis vaja, ma täpselt ei teagi. 😂 Sellest räägin aga pikemalt üldse järgmises postituses.

Sellega ma tänase postituse lõpetangi. Tahan ikka mõningaid asju jätta ka järgmistesse postitustesse, sest tegelt on palju veel toimunud ja palju, palju on veel ees! Ei tulnudki see postitus nii pikk, kui ma algselt arvasin, aga nii ongi vist suurem võimalus, et keegi läbi ka luges.

Järgmise postituse teen ma sellise detailsema ja emotsionaalsema. Samuti on juulikuus palju huvitavat veel ees, milles teile rääkida. Oodake põnevusega!

NB! Postituses on vähe pilte, sest panen need hiljem, kui praegu juba lugesid, siis aitäh!! Kui aga pilte ma tahad näha, siis tule ja vaata neid ka paari päeva pärast!!

Jällenägemiseni mu armsad,

Kallikalli, teie Ingely! 💛

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s