Mis on toimunud?

Heii! Jälle üks postitus, millega ma olen tohutult hiljaks jäänud, aga parem hilja kui mitte kunagi või mis? Suvi möödus linnulennul nagu alati ning tänaseks olen ma juba 3 nädalat koolis käinud ja oma mõistuse täiesti ära kulutanud. Suvevaheajani on jäänud 262 päeva, kannatame ära? PEAME!

Mulle jõudis kohale, et ma pole teile üldse rääkinud, mida ma peale juunikuu veel suvel tegin ja ma luban, et rääkida on palju! Alustame? Ma arvan küll.

Peale vabatahtlikuna töö pidin ju päriselt ka kasulik olema ja tööd tegema ning esimese asjana käisingi ma Raasiku valla malevas, mis oli üli tore! Kuna Kerli kahjuks sinna tulla ei saanud, siis ma veidikene pelgasin, aga enamus inimesed olid mulle juba eelnevalt tuttavad ja koostöö edenes väga hästi. Pesime aknaid, tegime haljastustöid, töötasime konsumis jms. Malev kestis 5 päeva (2.07-6.07) ja lõppes väljasõiduga bowlingusse, kuhu ma kahjuks minna ei saanud, kuna teine plaan pressis juba peale.

Täpsemalt pidime me minema kuuendal juulil kooli, et hakata valmistuma kohvikutepäevaks. Teist aastat järjest tegime koolis vene kohvikut tüdrukute, vene keele õpetaja ja huvijuhiga ning et kõik ilusti valmis saaks, pidime minema päev varem küpsetama ja kaunistama, samuti ööbisime koolis. Meie kohviku teemaks oli Maša ja karu ning nägime tõsiselt vaeva, et meie kohvik kutsuks lastega peresid. Tegime loosi, kus kõik asjad oli Maša ja karu teemalised, meil oli suur plakat, kus sai teha pilte, meil sai vaadata multikaid, meil olid kostüümides tegelased ja mis kõige parem, meil oli ülimalt maitsev söök ja rahvast jagus terveks päevaks. Kas sina ka äkki käisid? Kuidas meeldis? Kohvik oli avatud 7 tundi ja selle ajaga jõudsime kõik end nii ära väsitada, et päeva lõpuks oli voodi kõige kutsuvam koht!

Kümnendal juulil käisime peretuttavatega loomaaias ning kuna mu väike õde on juba energiline tegelinski, siis lootsime, et loomade vaatamine oleks tore, kuid selgus, et kivid, puud ja oksad pakkusid talle natukene rohkem huvi. Mulle isiklikult meeldib väga loomaaias käia, kuna nii mõnus on seal jalutada ja uudistada.

Pikalt, pikalt olen ma jälginud Miiut nii youtubes, blogis kui ka instagramis ja ma olin kursis, et ta avab juulis Kukupesa poe ning tahtsin seda juba nii väga näha. 19. juulil ma otsustasingi sinna poodi rännata, sest mul tekkis mingi kiiks, et ma tahan kohe esimesel päeval sinna minna. Ma ei kahetse, see pood võlus mu silmad ja tegi südame soojaks esimesest hetkest, nii armas koht ja nii armsad inimesed! Tühjade kätega ma muidugi sealt väljuda ei saanud ning samuti ostis mu vennaraas mulle sealt sünnipäevakingituse. Poest välja astudes ma teadsin, et pean sinna tagasi minema, kahjuks ei ole ma veel sinna jõudnud, aga lähiajal ma selle ära tegema pean, nii palju asju on, mida saada tahaks! Minge teie ka, Elektri 1, Tallinn.

7af5fc54-8144-43aa-8c2f-4e5aa81b9521

Minu pisikene kallis õekene sai kolme aastaseks. Ma ei suuda sõnadesse panna, kui kallis ta mulle on ja kui õnnelik ma olen, et sellise sünnipäevakingituse omale kolm aastat tagasi sain (21.juuli 2018)

Peale seda järgnes minu 17-nes sünnipäev ja selle pidamine. Õigel päeval ma midagi väga erilist ei teinud, tähistasime Kerliga koos, sõime kooki ja jõime šhampust, veetsime koos mõnusat aega nagu ikka! Seitseteist on selline kiusamise vanus, oled 18-nele nii lähedal ja samas nii kaugel!

Pidu pidasin ma 28ndal juulil oma onu ja tädi korteris ja ma siiamaani olen nii õnnelik, et mu ümber on nii toredad ja imelised inimesed, ma ei unusta seda sünnipäeva Mängisime erinevaid huvitavaid mänge, sõime, rääkisime juttu ja veetsime kõik koos väga mõnusalt aega!

Suve jooksul hoidsin ma ka kahe pere lapsi, et teenida taskuraha ja teha midagi, mis ennast mingil moel arendaks. Nelja suuremat last vaatasin ma kaks nädalat ja ühte pisemat, teise pere oma vaatasin ma erinevatel päevadel paar tunnikest. Lapsed olid nii vahvad ja armsad! Jälle üks tore kogemus ja tutvused juures!

Suvi tuli lõpetada kõva peoga ja 25.augustil käisime Patuse poole kontserdil. Meil ELOkatel on tekkinud Patuse poolega väga tugev tõmme ja seda maha magada oleks olnud patt. Niiiii tore õhtu oli!! Peale pidu olime Kerli õe korteris ja rääkisime juttu ning muljetasime veel pool ööd, sest ega gümnaasiumi kõrvalt enam nii tihedalt ei ole võimalik kokku saada.

Loomulikult ei piisanud ühest ainukesest suvelõpupeost. Teist aastat taaselustasime Raasiku valla noortega kunagist traditsiooni nimega- Sume Suveõhtu. Meil olid sportmängud, kohvik, kontsert ja tore meeleolu! Sel aastal tuli juba paremini välja kui eelmisel ja järgmisel tuleb veel paremini, ausalt!!

Ja nii saigi suvi läbi ja uus kooliaasta algas. Läksin sel aastal 11.klassi ja mulle tundub, et see on gümnaasiumi jubedaim aasta, aga vaatame, mis saama hakkab ning sellest kõigest juba edaspidi 🙂

Selleks korraks ongi kõik!

Aitäh, et lugesid ja ootan sind alati tagasi!

Ingely

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s